Udrażnianie Rur Wrocław – Przepychanie Kanalizacji

Firma ZIĘBUD świadczy kompleksowe usługi związane z sieciami kanalizacyjnymi. Zajmujemy się wykonywaniem nowych instalacji z zastosowaniem rur kamionkowych, PVC oraz innych. Duże doświadczenie oraz profesjonalny zespół to gwarancja, że kanalizacja zostanie wykonana w sposób prawidłowy, co zapewni jej bezproblemowe działanie. Nasza firma wykonuje również czyszczenie kanalizacji przy zastosowaniu metody ciśnieniowo-hydrodynamicznej, a także udrażnianie rur. Usługi realizowane są przy użyciu w pełni profesjonalnego i nowoczesnego sprzętu, co pozwala na sprawne przeprowadzanie prac. Usuwamy także awarie – wideo inspekcja umożliwia nam szybkie poznanie elementów, z jakich zbudowana jest kanalizacja, co przyspiesza naprawę oraz udrażnianie kanalizacji. W przypadku nagłego zgłoszenia staramy się możliwe jak najszybciej dotrzeć do klienta w celu wyeliminowania usterki. Cena udrażniania kanalizacji zależy od zakresu prac do wykonania oraz ich rodzaju – czyszczenie kanalizacji hydrodynamiczne, udrażnianie rur, czyszczenie separatorów to wszystko w firmie ZIĘBUD 602 48 16 88

Udrażnianie i przepychanie rur we Wrocławiu

Problemy z kanalizacją z reguły spowodowane są przez zanieczyszczenia, które zapychają rury odpływowe. Może to dotyczyć zarówno rur pionowych prowadzących wewnątrz budynku, jak i poziomych podziemnych. Sposobem na usunięcie problemu będzie profesjonalne udrażnianie rur. Wrocław i okolice to obszar działalności firmy Ziębud, od wielu lat zajmującej się pracami w zakresie budowy i serwisu instalacji. Dysponujemy sprzętem potrzebnym do przeprowadzenia diagnostyki i usunięcia awarii. Jesteśmy w stanie zastosować technikę ciśnieniową lub mechaniczne udrażnianie rur. Gwarantujemy skuteczność wykonywanych prac i profesjonalizm, dzięki czemu instalacja kanalizacyjna nie zostanie uszkodzona.

Hydrauliczne i mechaniczne udrażnianie rur we Wrocławiu

Czyszczenie kanalizacji pozwalające na jej udrożnienie to proces, który wymaga zastosowania profesjonalnego sprzętu. Najczęściej udrażnianie kanalizacji przeprowadzane jest za pomocą techniki ciśnieniowej, czyli wypychania zanieczyszczeń i zatorów za pomocą wody pod wysokim ciśnieniem. Urządzenia wtłaczają wodę do kanalizacji, a następnie wyłapują ją i wraz z zanieczyszczeniami wywożą w miejsce składowania. W niektórych przypadkach udrożnienie za pomocą wody pod ciśnieniem okazuje się niewystarczające. Może się zdarzyć, że przyczyną wcale nie jest zator, tylko korzeń lub poruszone masy ziemi. Jeśli chodzi o kompleksowe udrażnianie rur Wrocław może liczyć na naszą profesjonalną pomoc. Prace będzie poprzedzała wizja z wykorzystaniem kamer, które wpuszcza się do wewnątrz kanalizacji. Dzięki nim dokładnie widać, na którym etapie sieci jest problem i co do niego doprowadziło. Żeby uniknąć konieczności wykonywania prac ziemnych potrzebne będzie mechaniczne udrażnianie rur. W firmie Ziębud wykonujemy frezowanie korzeni wchodzących do wewnątrz rur kanalizacyjnych. Dzięki temu uda się ponownie udrożnić odpływ, zapobiec gromadzeniu się ciał stałych i tworzenia zwężeń. Naprawa od wewnątrz sprawia, że nie ma potrzeby prowadzenia uciążliwych prac ziemnych, które w przestrzeni miejskiej mogą być niemożliwe do wykonania.

Po czym poznać, że potrzebne jest czyszczenie kanalizacji?

Czyszczenie kanalizacji we Wrocławiu to najczęściej prace wykonywane doraźnie w sytuacjach awaryjnych. Zapchany odpływ powoduje wydostawanie się wody i nieczystości poza instalację, co z kolei jest widoczne wewnątrz najniżej położonych kondygnacji lub w przebierających studzienkach. Te widoczne objawy to ostatni moment, żeby przeprowadzić przepychanie rur. Wrocław jest miastem mocno zurbanizowanym i nieopanowanie zanieczyszczeń może spowodować szkody także w sąsiednich obiektach. Nie zawsze mechaniczne udrażnianie rur prowadzone jest w ostatniej chwili. Każdy gospodarz odpowiednio wcześniej zauważa niepokojące symptomy, takie jak wolniejsze zbieranie wody. Dlatego udrażnainie – czyszczenie kanalizacji powinno być zlecane co kilka lat lub częściej, jeśli instalacja ma tendencje do zapychania. Co ważne, w przypadku korzeni wrastających w rury frezowanie może być potrzebne kolejny raz po ponownym rozroście rośliny.

Udrażnianie rur we Wrocławiu - Cennik

Dokładamy wszelkich starań, by sprostać oczekiwaniom naszych klientów. Rozumiemy, jak istotną kwestią jest sprawna kanalizacja. Wszystkie zlecenia realizujemy w wyznaczonym terminie, podchodząc do każdej sprawy indywidualnie. Jesteśmy po to, by Państwu doradzić, dokonać wyceny, jak i by pomóc w sprawnej realizacji zlecenia – bez względu na to, czy potrzebne jest udrażnianie kanalizacji, czy wykonanie nowego przyłącza lub usunięcie awarii. Ceny udrażniania rur zależne są od wielu czynników. Zamiast cennika oferujemy naszym klientom rzetelną wycenę prac przed przystapieniem do zlecenia. Udrażnianie rur oraz pozostałe usługi świadczymy na terenie Wrocławia i okolic. Usuwamy awarie i przeprowadzamy czyszczenie kanalizacji – wykonujemy to skutecznie, tanio i profesjonalnie. Zachęcamy do współpracy klientów z całego regionu.

Całodobowa obsługa Techniczna - Umowa 24h