Aktualności

Obsługa Techniczna Budynków 24h, Serwis Separatorów, Czyszczenie Separatorów, Serwis Przepompowni Ścieków, WUKO

środa, 18 października 2023
Obsługa techniczna ZIEBUD

Szanowni Państwo,

Z przyjemnością przedstawiamy naszą ofertę na kompleksową, całodobową obsługę techniczną budynków użyteczności publicznej. Jesteśmy doświadczoną firmą, która specjalizuje się w zapewnianiu wysokiej jakości usług z zakresu instalacji sanitarnej, zaopatrzenia w wodę, kanalizacji oraz sieci ciepłowniczych.

Nasze usługi obejmują:

1. Instalacje sanitarne: Nasz zespół wysokiej klasy fachowców zajmuje się projektowaniem, montażem, konserwacją oraz naprawą instalacji sanitarnych w budynkach użyteczności publicznej. Zapewniamy kompleksowe rozwiązania, które spełniają najwyższe standardy jakości i zgodne są z obowiązującymi przepisami.

2. Zaopatrzenie w wodę: Działamy na rzecz zapewnienia bezpiecznego, niezawodnego i efektywnego dostarczania wody do budynków użyteczności publicznej. Oferujemy kompleksową obsługę od projektowania, poprzez montaż i utrzymanie, aż po monitorowanie i naprawy w razie potrzeby. Nasze rozwiązania są zgodne z najnowszymi standardami i skupiamy się na minimalizacji strat wody.

3. Kanalizacja: Zapewniamy usługi związane z projektowaniem, montażem, czyszczeniem i konserwacją systemów kanalizacyjnych. Nasz zespół specjalistów dba o to, aby systemy kanalizacyjne działały prawidłowo, minimalizując ryzyko awarii i zapewniając bezpieczeństwo użytkowników budynków użyteczności publicznej.

4. Sieci ciepłownicze: Oferujemy profesjonalne rozwiązania w zakresie projektowania, budowy, modernizacji i utrzymania sieci ciepłowniczych w budynkach użyteczności publicznej. Nasze usługi obejmują również pomiary kontrolne, ocenę efektywności energetycznej oraz optymalizację sieci w celu zwiększenia wydajności i obniżenia kosztów.

Co odróżnia naszą firmę to:

– Doświadczenie: Jesteśmy zespołem doświadczonych i wykwalifikowanych fachowców, którzy mają bogate doświadczenie w obsłudze technicznej budynków użyteczności publicznej w zakresie instalacji sanitarnej, sieci wodociągowych, kanalizacyjnych oraz ciepłowniczych.

– Profesjonalizm: Działamy zgodnie z najwyższymi standardami jakości, zapewniając naszym klientom pełne zaufanie i satysfakcję. Dbamy o terminowość, skrupulatność wykonywanych prac oraz transparentność w oferowanych usługach.

– Całodobowa dostępność: Zrozumiejąc potrzeby naszych klientów, oferujemy pełną obsługę techniczną 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Dzięki temu możemy szybko odpowiedzieć na awarie i minimalizować ewentualne skutki dla użytkowników budynków.

– Indywidualne podejście: Dostosowujemy nasze usługi do potrzeb i oczekiwań naszych klientów. Przyjmując indywidualne podejście do każdego projektu, dostarczamy rozwiązania, które są zoptymalizowane pod kątem konkretnego obiektu i jego użytkowników.

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty na całodobową obsługę techniczną budynków użyteczności publicznej. Gwarantujemy najwyższą jakość usług, profesjonalne podejście i terminowość. Skontaktuj się z nami, aby omówić szczegóły i udzielić odpowiedzi na wszystkie pytania.

Pogotowie kanalizacyjne ZIĘBUD TEL. 794-106-626 , usuwa awarie na terenie: Wrocław, Wałbrzych, Kłodzko, Jawor, Karpacz, Zgorzelec, Wołów. Awarie Wodno-Kanalizacyjne to nasza specjalność. Nasze Pogotowie Wodno-kanalizacyjne usuwa awarie w Wałbrzychu, Kłodzku, Kudowa Zdrój, Nowa Ruda, Bielawa, Syców. Działamy od 1991 roku,  czyszczenie kanalizacji wykonujemy pojazdami WUKO. Jesteśmy jedną z nielicznych Firm w Polsce która ma tak duże doświadczenie w usuwaniu awarii na sieciach kanalizacyjnych, wodociągowych, ciepłowniczych, lubimy trudne wyzwania, roboty których nie nie chce wykonać. Serwis Przepompowni Ścieków,  Obsługa Techniczna Przepompowni Ścieków, Serwis Hydroforni, Lokalizacja wycieków wody z siecią p-poż.  Pogotowie Ciepłownicze, Sieci ciepłownicze  Zapraszamy do współpracy naszych Inwestorów w miastach: Ziębice, Brzeg Dolny, Lubin, Świdnica, Twardogóra, Polanica Zdrój, Bolków, Lądek Zdrój, Prochowice. Zgłaszajcie trudne awarie, nasze pogotowie kanalizacyjne usunie wszelkie problemy w takich miastach: Głogów, Wołów, Milicz, Rawicz, Lubomierz, Niemcza, Nowogrodziec, Karpacz, Zgorzelec. Nasze  brygady techniczne które obsługują Jawor, Opole, Kłodzko, Oława, Rawicz, Leszno, Poznań, Oława czekają by Wam pomóc. Zadzwoń do nas, awarie kanalizacyjne, wodociągowe, ciepłownicze usuniemy sprawnie i rzetelnie. Zapamiętaj numer telefonu 602 48 16 88, Udrażnianie Rur Kanalizacyjnych, WUKO, Pogotowie hydrauliczne, Pogotowie Ciepłownicze, Oława, Brzeg Dolny, Strzelin, Świdnica, Oleśnica, Środa Śląska. Pogotowie hydrauliczne, lokalizacja wycieków wody Wrocław, Grodków, Milicz, Wołów.

Z poważaniem,

Marek Rzyman