Firma ZIĘBUD rozpoczęła działalności w 1991 roku i od samego początku naszym głównym profilem działalności było usuwanie awarii wodno-kanalizacyjnych, centralnego ogrzewania. Szkoły Podstawowe, Przedszkola, Obiekty Oświatowe to początki gdzie stawialiśmy pierwsze kroki w tej branży. Kolejne lata to zdobywanie doświadczenia, zakup specjalistycznego sprzętu i pozyskiwanie kolejnych Klientów którzy powierzyli nam swoje obiekty, (Zakłady Pracy, Szpitale, Urzędy, Obiekty Handlowe).

W 2002 roku w ramach rocznej umowy z MPEC Wrocław pełniliśmy całodobowe dyżury związane z usuwaniem awarii na sieciach ciepłowniczych na terenie całego obszaru Wrocławia. Sieci ciepłownicze w technologi rur preizolowanych w średnicach do 800 mm (zadanie Kozanów), zbiornik betonowy z rur DN-1000 (Parker Siechnice) oto przykłady inwestycji z którymi radzimy sobie doskonale, wzorowo, o czym świadczą nasze referencje.
 
Podsumowując, cechą charakterystyczną naszej firmy jest  to że mamy ogromne doświadczenie w branży wodno-kanalizacyjnej, posiadamy specjalistyczny sprzęt wyselekcjonowany w oparciu o codzienne usuwanie awarii, sprawdzony zespół pracowników. Zapraszamy do korzystania z naszych usług. Zapewniamy, że powierzone nam zadania wykonamy rzetelnie, terminowo z zachowaniem przepisów BHP i P-poż.
 
W naszej ofercie: czyszczenie kanalizacji sanitarnych i deszczowych, czyszczenie przepompowni ścieków, usuwanie awarii na wewnętrznych instalacjach sanitarnych, naprawy bezwykopowe metodą krótkiego rękawa, sieci ciepłownicze w technologii rur preizolowanych, inspekcje video kanalizacji z pomiarem spadków, remonty hydroforni, stacje uzdatniania wody, sieci wodociągowe wykonawstwo i usuwanie awarii. Dla naszych stałych klientów oferujemy całodobową ochronę obiektów użyteczności publicznej, firm prywatnych.