Aktualności

Zgłaszanie awarii wodno-kanalizacyjnych

sobota, 28 października 2023
ziębud Wuko

Telefon Alarmowy: 501 518 249

Zgłoszenie awarii wodno-kanalizacyjnej jest możliwe drogą telefoniczną przez całą dobę. Dyżur pogotowia wodno-kanalizacyjnego jest pełniony nieprzerwanie, aby zapewnić szybką reakcję na wszelkie awarie i problemy związane z wodą i kanalizacją. Awarię można zgłosić pod numerem telefonu 501 518 249.

W przypadku jakichkolwiek problemów, takich jak wycieki, zator w kanalizacji, brak wody czy inne nagłe awarie, równie istotne jest zgłoszenie ich możliwie najszybciej. Działając wspólnie we wczesnym stadium awarii, możemy minimalizować potencjalne szkody oraz zapewnić szybką naprawę i przywrócenie usług wodno-kanalizacyjnych w Twojej okolicy.

Zachęcamy do kontaktu pod powyższym numerem telefonu, który jest dostępny przez całą dobę, 7 dni w tygodniu. Nasi wyszkoleni specjaliści są gotowi by pomóc Ci w rozwiązaniu problemów związanych z wodą i kanalizacją, oraz udzielić wszelkich niezbędnych informacji.

Dziękujemy za zaufanie i możliwość służenia jako dyżurny pogotowie wodno-kanalizacyjne. W razie jakichkolwiek pytań lub dodatkowych informacji, prosimy o kontakt. Jesteśmy tutaj, aby pomóc!